O nas

Magazyn Qdriver to miejsce, w którym specjaliści HR Quality dzielą się się wiedzą i inspiracjami, aby pomagać we współpracy kierowców i właścicieli firm transportowych.

Agencja pracy HR Quality Sp. z o.o. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

W swej działalności kierujemy się wartościami w dążeniu do kreowania stabilnego środowiska biznesowego. Uważamy, iż to właśnie dzięki funkcjonowaniu według wartości nasza firma buduje trwałe relacje oparte na zaufaniu. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasja realizują powierzone zadania.

Wizja:

Stać się jedną z najbardziej wpływowych firm na rynku doradztwa personalnego w Polsce

Wartości:

Szeroko rozumiany szacunek dla ludzi i środowiska

Misja:

Świadczyć na najwyższym poziomie usługi doradztwa personalnego, które wpływać będą na rozwój przedsiębiorstw naszych Klientów w oparciu o poszanowanie pracowników.

 

Sprawdź referencje HR Quality

 

HR Quality Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. | ul. Podedworze 33, 30-686 Kraków |
NIP 6772392902 | Sąd Rejonowy Kraków Śródmieście, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego | KRS 0000726909.

Poszukujesz kierowców do pracy? Pomożemy Ci!

Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą


Nota prawna
Administratorem Twoich danych osobowych jest HR Quality Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. | ul. Podedworze 33, 30-686 Kraków |
NIP 6772392902 | Sąd Rejonowy Kraków Śródmieście, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego | KRS 0000726909. Spółka pozyskała Twoje dane osobowe bezpośrednio od Pani/Pana. Posiadasz prawo żądania od Spółki sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, a także prawo otrzymania od Administratora swoich danych osobowych w postaci pliku komputerowego w powszechnie stosowanym formacie oraz prawo do przenoszenia Twoich danych. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych/Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych może Pan/Pani cofnąć w każdym czasie.Twoje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej niż do czasu złożenia przez Ciebie wniosku o zaprzestanie dalszego przetwarzania. Twoje dane nie będą przekazywane innym podmiotom.

Poszukujesz kierowców do pracy? Jesteś przedstawicielem firmy transportowej? Pomożemy Ci! Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Zamknij